- Педагогіка
- Економіка
- Право
- Історія
- Іноземні мови
- Сільське господарство
- Технічні науки
- Медицина
- Психологія
- Public Relations
- Інформатика. Програмне забезпечення.
- Математика
- Культура
- Туризм
- Релігія
- Дитяча література
- Природничі науки
- Філософія
- Електротехніка
- Українська мова
- Безпека життєдіяльності
- Художня література
Психологія
-
Теоретико-методологічні проблеми психології (психосеміотичний аналіз понять
- Клименко В.В
- Рубрика: Психологія
- Видавництво «Видавничий Дім "Слово"», 2017 p.
- Ціна: 105 грн.
- Сторiнок: 304
Нова праця В.В.Клименка, доктора психологічних наук, професора, лауреата Державної премії України у галузі науки і техніки присвячена дослідженнюнау-кової мови психологіїза правилами семіотичних та лінгвістичних засобів: синтак-сису – поняття-знаки підкорюються порядку і зв’язкам їх у реченні, семантики (знаки щось значать і мають смисл), сигматики – внутрішньої, позамовної форми психічних утворень (що з чого народжується) та прагматики (як регулювати роз-витком понять, зберігати психічні утворення і благополуччя людини) – особливо-сті користування мовними знаками у праксисі. Аналізу поняття: «психіка» включає позамовні і дискурсивні психічні утво-рення; будову складають: рослинний, тваринний, поетичний(мислення, почуття та уява) поетичний механізми; складові «тіла»: «психофізіологічні утворення» психомоторика і енергопотенціал; психічний механізм – регуляція подоланням надмірності образів дій, добром оптимального способу вирішення задачі, узго-дження бажаного з дійсним і перетворення їх у керований механізм з однією ступеню свободи рухів образів, почуттів і думок; будову понять праксису – Я-праксис – не-Я; метод – технологія застосування засобів примушеного змінення і удосконалення психічного утворення адекватно моделі майбутнього стану – меті; засіб – дії позамовних, дискурсивно-логічних утворень і технічного обладнання для відновлення, збереження та зміцнення природного стану благополуччя; передбачення поняттям, визначення і образ майбутнього відновлення благополуччя – вищої досконалості (духовної, тілесної, соціальної) людини. Студентам-психологам, магістрантам, соціальним працівникам і тим, хто ці-кавиться психосеміотичними проблемами психології.
-
Організація психологічної служби
- Митник О.Я., Середюк Т.В.
- Рубрика: Психологія
- Видавництво «Видавничий Дім "Слово"», 2017 p.
- Ціна: 55 грн.
- Сторiнок: 128
Запропонований матеріал представляє інформаційне та організаційнометодичне забезпечення курсу “Організація психологічної служби”. Подано планпроспект кожного практичного заняття, який містить короткий зміст лекційного матеріалу; творчі і тестові завдання, які можуть бути використані як для роботи на занятті, так і для самостійної роботи студентів, самоконтролю знань. Презентовано дві модульні контрольні роботи. Навчальнометодичний посібник адресовано викладачам, студентам педагогічних ВНЗ, практичним психологам, які працюють у системі освіти та в організаціях.
-
Основи професійної орієнтації
- Гончарова Н.О.
- Рубрика: Психологія
- Видавництво «Видавничий Дім "Слово"», 2010 p.
- Ціна: 28 грн.
- Сторiнок: 168
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист №1/11-4917 від 10.06.2010 р.) У навчальному посібнику розглянуто теоретичні основи професійної орієнтації та узагальнено досвід профорієнтаційної роботи. Запропонова-ний матеріал знайомить з метою, задачами та методами професійної орієнтації. Розкриваються типові форми навчальної роботи, які сприяють успішності засвоєння навчального матеріалу. Особливістю навчального посібника є наявність навчальної та робочої програм із завданнями для самостійної підготовки і контролю, що дає змо-гу використовувати його для заочної, дистанційної та стаціонарної форм навчання. Навчальна програма і викладення змісту роботи забезпечують кре-дитно-модульну оцінку підготовки практичних психологів і соціальних працівників освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр. Посібник підготовлений для забезпечення курсу «Професійна орієн-тація та методика профорієнтаційної роботи», що входить до навчальних планів підготовки практичних психологів, працівників соціально-психо-логічних служб, а також може бути корисним викладачам, науковцям та фахівцям-практикам, що займаються профорієнтаційною роботою.